• Informacje dla rodziców

• Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że o wszystkich ważnych dla grupy sprawach na bieżąco informujemy Państwa poprzez grupę na Whats Appie. W razie konieczności pozostajemy również do dyspozycji teleonicznej.

Szanowni Rodzice!

Jak co roku, w naszym Przedszkolu organizujemy akcję charytatywną dla Lukrecji - dziewczynki przez nas adoptowanej, dzięki programowi "Adopcja serca". W każdej sali znajduje się skarbonka, do której dzieci wrzucają nawet najmniejsze nominały. Dwa razy w roku szkolnym zbieramy całą kwotę i z pomocą Siostry Tadeuszy, pieniądze wysyłamy do Kamerunu. Dzięki Państwa wsparciu, nasza podopieczna ma zagwarantowaną edukację, odzież oraz wyżywienie. Bardzo więc prosimy o każde, nawet minimalne wparcie finansowe :) Więcej informacji na temat akcji znajduje się na podstronie Przedszkola " Adopcja serca".