• Sekcja Ślizgawki

•

Co roku korzystamy ze ślizgawki MOSiR-u, która znajduje się nieopodal naszego przedszkola. dzieci spacerkiem pokonują krótką trase, zażywając tym samym świeżego powietrza,a sprzęt doworzony jest na miejsce samochodem.  Zajęcia na ślizgawce prowadzone są przez Panią Agatę Piasecką i wspomagają ją Panie Justyna Serafin, Ewa Bogacka. W tym sezonie ślizgawka rozpocznie się- jak zwykle- kiedy otrzymamy informacje od MOSiR-u. Na ślizgawkę dzieci musza być odpowiednio przygotowane, tzn.:

- prosimy rodziców o wcześniejsze pójście z dzieckiem na lodowisko, aby zaznajomić je z taflą, nauczyć wstawania i przewracania się;

- dziecko musi przynieść w dniu ślizgawki spodnie ocieplane, najlepiej nie przemakające, kurtkę, czapkę szalik, rękawiczki- najlepiej na zmianę, kask rowerowy lub narciarski, własne łyżwy.

Zachęcamy już do przygotowań do sezonu ślizgawkowego.