• SUKCESY Z LAT POPRZEDNICH

• OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLA NR 8 "ZIELONY OGRÓD" Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W TYCHACH

ZNACZĄCE OSIĄGNIĘCIA CAŁEJ PLACÓWKI, OKREŚLONYCH GRUP DZIECI I INDYWIDUALNE

LP

OPIS OSIĄGNIĘCIA

1

2

Nagroda Ministra Zdrowia dla Laureata konkursu plastycznego jako placówka biorąca udział w programie Dzieciństwo bez próchnicy- doposażenie placu zabaw

3

Nagroda Ministra Zdrowia - indywidualna dla Mai Wenklar za zwycięstwo indywidualne spośród 250 nadesłanych prac (nagroda rzeczowa miniwieża i klocki Lego)

4

Certyfikat Fundacji Współpracy Polsko- Niemieckiej
          w Warszawie  i Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu
          w projekcie Heinrich Schulc- Beuthen. Życie- twórczość- inspiracje.

5

Certyfikat Ośrodka Rozwoju Edukacji ORE- Szkoła Odkrywców Talentów- prolongata certyfikatu przyznanego w 2011 roku.

6

Certyfikat II stopnia Szkoły Promującej Zdrowie na lata 2014-2017.

7

Nagroda zbiorowa dla placówki w Konkursie Przegońmy Smoga w ramach XXIII Tygodnia Ziemi w Zabrzu-przyznany przez Urząd Miasta Zabrze i Muzeum Górnictwa Węglowego

8

I miejsce w III Turnieju Hokejowym Tyskich Przedszkolaków

9

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Programie Edukacji Ekologicznej "Zaadoptuj rzekę" prowadzonym przez KLUB GAJA

10

Certyfikat Placówki Przyjaznej Środowisku za wybitne osiągnięcia w dziedzinie ekologii i dbałości o środowisko naturalne.

11

Wyróżnienie w Programie MAMO TATO WOLĘ WODĘ- za doskonałą realizację 7 edycji programu.

12

Wyróżnienie III stopnia w I Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Przedszkolaków.

13

Nagroda w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkolaków 2015 BULIBA- nagroda internautów spośród 2600 prac.

14

Certyfikaty Akademii Przedszkolaka za poszerzanie wiedzy ekologicznej, kształtowanie właściwych postaw żywieniowych, uświadamianie znaczenia aktywności fizycznej.

15

III miejsce w  Ogólnopolskim Konkursie plastycznym EURO 2016- moja przygoda z piłką nożną- Dorotka Granek

16

Wyróżnienie w Konkursie "Pluszowy miś, mój serdeczny przyjaciel"- zorganizowanym przez Tyską Spółdzielnię Mieszkaniową "Oskard"

17

Wyróżnienie w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym zorganizowanym we współpracy z Nadleśnictwem Chełm- Zostan Przyjacielem Lasu- Maciej Posz

18

Nagrody główne i wyróżnienia w Konkursie Plastycznym "Mama, matusia , mateńka"- "Mama z Pasją"- Majka Wenklar, Kuba Janosz i Zuzia Janosz.

19

Certyfikat "PRZEDSZKOLE KSZTAŁTUJE OSOBOWOŚĆ"- przyznany przez Pozaszkolny Ośrodek Edukacji w Myszkowie za udział w programie promującym talenty.

20

I miejsce w IV Międzygminnym Konkursie "W słońcu i w deszczu"- "Gustlikowy skarb Utoplaszka"- Hania Ostręga

21

II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki Ekologicznej"Nasza planeta Ziemia"- dla Ewy Dobosz i II miejsce dla Alberta Kukuły w grupie młodszej.

22

III miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie "Flaga Biało- Czerwona- Zuzia Pytlok