• Przedszkoliada

•

SEKCJA PIŁKI NOŻNEJ- "PRZEDSZKOLIADA" RUSZYŁA OD PAŹDZIERNIKA. ZAJĘCIA ODBYWAJA SIĘ W KAŻDY PONIEDZIAŁEK  WG USTALONEJ PRZEZ TRENERÓW KOLEJNOŚCI. W OKRESIE JESIENNO- ZIMOWYM ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W NASZEJ SALI REKREACYJNO- RUCHOWEJ, A W RAZIE POGODY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM. PIŁKARZE- DO BOJU!!!
          Przypominamy, że zajęcia te są prowadzone na zasadach członkostwa w klubie. Miesięczna składka członkowska wynosi w tym roku szkolnym 50 zł.

Poniżej przesyłam dane do przelewu za zajęcia Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL:

Nazwa Promotora: Stowarzyszenie Małopolska Drużyna Kangura
          Adres:
          ul. Urbanowicza 10a
          Nr konta: 41 1140 2004 0000 3902 8014 8667

W tytule przelewu należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, nazwa/numer przedszkola, miasto, miesiąc za który dokonywana jest wpłata:
          np. Anna Kowalska, przedszkole nr 1 Warszawa, opłata za październik 2021