• Oferta dodatkowa

• Oferta dodatkowa obejmuje

język angielski również w młodszych grupach, rytmika, gimnastyka profilaktyczna w każdej grupie wiekowej, hokej dla chłopców, zajęcia na lodowisku MOSiR dla wszystkich chętnych - nauka jazdy, piłka nożna, zabawy logopedyczne w każdej grupie wiekowej, koła zainteresowań. Wyjazd na Zielone Przedszkole w miesiącu maju lub czerwcu dla dzieci już od 4 roku życia. Organizacja festynów i pikników, wycieczek autokarowych i pieszych; rozwijanie talentów; spotkania z ciekawymi ludźmi- przedstawicielami różnych zawodów. Comiesięczne spotkania ze sztuką (teatr, filharmonia, muzyka młodzieżowa, zespoły muzyczne itp.). Współpraca z młodzieżą Zespołu Szkół nr 6 na różnych płaszczyznach, przynosząca niewymierne efekty wychowawcze.